29 listopada w godz. 9.30-13.00 odbędzie się cykliczne spotkanie ekspertów pt. „EIT Health Morning Health Talks”, organizowane przez Uniwersytet Warszawski oraz European Institute of Innovation and Technology Health.

„EIT Health Morning Health Talks” (MHT) to seria wydarzeń zainicjowanych w celu stymulowania dyskusji na temat najpilniejszych innowacyjnych tematów związanych z opieką zdrowotną oraz stworzenia środowiska sieciowego dla osób myślących i działających w dziedzinie opieki zdrowotnej w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Gospodarzem tegorocznego „EIT Health Morning Health Talks” jest Wydział Zarządzania UW.

Wydarzenie odbywa się w formie zdalnej. Obowiązuje rejestracja.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia można znaleźć na stronie Wydziału Zarządzania >>