W grudniu odbędą się organizowane przez Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu UW wydarzenia w ramach „Międzypokoleniowej Misji Choinka”:

• Tworzenie stroików przy urodzinowym ciastku!

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu, ul. Dobra 56/66 (budynek BUW)

9 grudnia, od godz. 11.00

• Międzypokoleniowe warsztaty w CAM Nowolipie

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie, ul. Nowolipie 25b

12 grudnia, od godz. 15.30

Podczas „Międzypokoleniowej Misji Choinka” społeczność UW połączy siły, by sprawić radość seniorom i seniorkom z Centrum Aktywności Międzypokoleniowej (CAM) Nowolipie. Podczas dwóch przedświątecznych spotkań ich uczestnicy będą przygotowywać świąteczne stroiki, które następnie zostaną przekazane osobom, które ze względu na stan zdrowia nie mogą opuszczać swoich domów.

Na wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy jest otwarty do 7 grudnia >>

Więcej informacji o wydarzeniach oraz działaniach UCW UW znajduje się na stronie jednostki >> https://wolontariat.uw.edu.pl/