Uniwersytet Warszawski współkoordynuje międzynarodowy program studiów drugiego stopnia MERGED – Erasmus Mundus Joint Master in Global Environment and Development.

Program studiów jest odpowiedzią na globalne wyzwania związane ze zrównoważonym wykorzystaniem zasobów naturalnych i opracowywaniem nowych systemów produkcji rolnej.

W realizację programu MERGED oprócz UW zaangażowane są również Uniwersytet Kopenhaski i Uniwersytet w Mediolanie.

19 grudnia w godz. 12.00-14.00 odbędzie się sesja informacyjna dotycząca programu MERGED. Do udziału w niej zaproszeni są szczególnie studenci trzeciego roku studiów pierwszego stopnia w dziedzinie nauk przyrodniczych, społecznych i ekonomicznych.

Spotkanie odbędzie się za pomocą programu ZOOM. Link do sesji >>

Informacje dotyczące procedury aplikacji na studia magisterskie są dostępne na oficjalnej stronie MERGED >>

Więcej informacji dostępnych jest na stronie 4EU+ >>