28 maja odbędzie się gala finałowa VII edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego. Organizatorzy konkursu ogłoszą laureatów w poszczególnych kategoriach konkursowych: „Master of Business”, „Przedsiębiorca społeczny”, „Innowacja/Innowator roku”, „Przedsiębiorca korporacyjny”, „Start-up roku UW”.

W gali wezmą udział m.in.: rektor UW prof. Alojzy Z. Nowak, wojewoda mazowiecki Mariusz Frankowski, marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik, przedstawiciele ministerstw: Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Rozwoju i Technologii, a także Funduszy i Polityki Regionalnej. Wśród zaproszonych gości są też przedstawiciele Wojskowego Instytutu Medycznego, dziekani i kierownicy jednostek Uniwersytetu oraz członkowie kapituły konkursu.

Uroczysta gala finałowa konkursu Przedsiębiorca Roku UW odbędzie się 28 maja o godz. 18.00 w budynku wydziałów Neofilologii i Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 55.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube UW.

Szczegółowe informacje o konkursie i gali są dostępne na stronie UW.