Jak co roku, Welcome Point UW organizuje spotkania powitalne dla nowo przyjętych zagranicznych studentów. Wydarzenie odbędzie się 24 i 30 września na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu.

Spotkania powitalne Welcome Days służą zaznajomieniu studentów zagranicznych z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie wydarzenia uczestnicy poznają organizację uczelni oraz dowiedzą się, jakie możliwości rozwoju oferuje UW swoim studentom.

Spotkanie w języku polskim odbędzie 24 września, a w języku angielskim 30 września. Oba wydarzenia rozpoczną się o godz. 11.00 na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu. Szczegóły dotyczące miejsca spotkania zostaną przekazane zarejestrowanym uczestnikom dwa dni przed spotkaniem.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny:

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Welcome Point UW >>