Uniwersytet Warszawski jest współorganizatorem 6. Festiwalu Niepodległa. Na program wydarzenia składają się koncerty, warsztaty i parady związane z obchodami Narodowego Święta Niepodległości.

Festiwal odbędzie się 11 listopada na kampusie UW przy Krakowskim Przedmieściu oraz pobliskich dziedzińcach: Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Sztuk Pięknych i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Część wydarzeń będzie miało miejsce także w Muzeum UW oraz w galerii „Okno na Kulturę”.

W związku z organizacją festiwalu od 8 do 11 listopada obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania na terenie kampusu przy Krakowskim Przedmieściu. Obostrzenia nie dotyczą posiadaczy przepustek z oznaczeniami: „R” i „S”, posiadaczy płatnych przepustek, pojazdów budowy oraz dostawy towaru.

Program festiwalu można znaleźć na Facebooku >>