Welcome Point UW organizuje bezpłatne warsztaty Wstęp do komunikacji międzykulturowej, przeznaczone dla pracowników administracji, którzy są zatrudnieni na stanowiskach związanych z obsługą studentów i doktorantów zagranicznych.

Warsztaty, w języku polskim, odbędą się 13 czerwca od godz. 9 do 16 (sala warsztatowa Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu, parter BUW, ul. Dobra 56/66). Zajęcia poprowadzi Katarzyna Kucharska z Uniwersyteckiego Centrum Wolontariatu. Uczestnicy poznają teorię oraz praktyczne narzędzia, które ułatwiają codzienną komunikację z przedstawicielami innych kultur na uczelni.

Rejestracja odbywa się przez formularz Google do 10 czerwca do godz. 12:00. Pytania w sprawie warsztatów można kierować do zespołu Welcome Point na adres: welcome.event@uw.edu.pl.

Szkolenie jest finansowane z programu Welcome to Poland 2022, Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, w ramach projektu Welcome Point – Better Together!.