„Citizenship, Multilingualism & Pluralities: Challenges and Opportunities for Europe in the 21st Century” to tytuł dwudniowej konferencji organizowanej przez naukowców zaangażowanych w drugi program flagowy (Flagship 2) Sojuszu 4EU+. Tematyka drugiego obszaru flagowego dotyczy zjawiska wielojęzyczności, różnorodności i obywatelskości. Więcej informacji o Sojuszu 4EU+ >>

Podczas spotkania naukowcy z uniwersytetów partnerskich Sojuszu 4EU+ będą mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami i pomysłami na projekty badawcze w ramach drugiego obszaru flagowego. Wydarzenie ma charakter networkingowy, ułatwi tworzenie zespołów, które będą ubiegać się o finansowanie międzynarodowych projektów i przyczyniać się do tworzenia programów dydaktycznych opartych na badaniach.

Konferencja odbędzie się zarówno stacjonarnie, jak i online. Spotkanie rozpocznie się 4 grudnia o godz. 9.00 w sali 1.110 w budynku Wydziału Neofilologii przy Dobrej 55.

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do konferencji za pomocą programu Zoom.

Link do wydarzenia oraz szczegółowy program konferencji >>