„Metodologia nauczania/uczenia się we współpracy w teorii i praktyce dydaktycznej” to tytuł ogólnopolskiej konferencji, organizowanej przez Szkołę Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego.

W wydarzeniu wezmą udział badacze i czynni dydaktycy z najlepszych polskich ośrodków akademickich. Konferencja jest otwarta dla wykładowców, studentów, a także czynnych nauczycieli, którzy chcą uczestniczyć w debacie na temat dobrych praktyk edukacyjnych i najnowszych trendów.

Konferencja odbędzie się od 25 do 26 października w Szkole Edukacji PAFW i UW przy ul Banacha 2C.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym są dostępne na stronie Szkoły Edukacji >>