Digital Economy Lab Uniwersytetu Warszawskiego oraz Enterprise Europe Network organizują 3. edycję międzynarodowych spotkań brokerskich „DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – globalne wyzwania i szanse transformacji cyfrowej”.

Oprócz spotkań zaplanowane są międzynarodowe warsztaty „Digital Economy, Internet of things, Cybersecurity – science and practice” oraz szkolenie „Wzrost ataków hakerskich na MŚP – przyczyny i skutki” dla uczestników z Polski.

Wydarzenie będzie miało miejsce od 20 do 24 listopada, w godz. 9.00-17.00, w formie zdalnej. Udział w spotkaniach brokerskich, warsztatach i szkoleniu jest bezpłatny.

Rejestracja oraz szczegółowe informacje na temat spotkań znajdują się na stronie wydarzenia >>