20 lutego (poniedziałek) odbędzie się spotkanie pt.: „FOMO w postpandemicznej rzeczywistości: między światem wirtualnym a realem”. Jest to już piąte takie wydarzenie w ramach cyklu „Pre/teksty. Spotkania biblioterapeutyczne”.

Pretekstem do rozmowy będzie raport z badań „FOMO 2022. Polacy a lęk przed odłączeniem”, zrealizowanych na reprezentatywnej grupie polskich internautów (powyżej 15 lat) przez badaczy z Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW, Wydziału Psychologii UW, Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna oraz Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK).

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 w sali widowiskowej gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie BUW >>