Trwa rekrutacja na BraveCamp, czyli akademię przedsiębiorczości, która skierowana jest do studentów i doktorantów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Tegoroczna – dwunasta – edycja akademii odbędzie się od 14 do 20 września w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków biznesowych, marketingowych oraz zajmujących się sztuką prezentacji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy >>.  Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa z zespołem Inkubatora UW.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Inkubatora UW. Pytania można kierować pod adresem: konsultacje(at)inkubator.uw.edu.pl.