Interdyscyplinarny Zespół Badań Postkolonialnych UW jest współorganizatorem spotkania  „O Black Metamorphosis Sylvii Wynter” poświęconego maszynopisowi Black Metamorphosis – New Natives in the New World autorstwa jamajskiej filozofki Sylvii Wynter.

Spotkanie odbędzie się 8 listopada o godz. 18.00 w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej przy ul. Żurawiej 4 (pok. 104).

Dyskusję poprowadzi Teresa Fazan – doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego, absolwentka Wydziału Filozofii UW i gender studies na Uniwersytecie Środkowoeuropejskim w Wiedniu.

Szczegółowe informacje znajdują się na profilu Instytutu Etnologii i Antropologii Kulturowej UW na Facebooku >>